Скільки молекул кисню міститься за нормальних умов: б) в 1 кг?(Задачою з Дано)Поможіть!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Артём.

Ответ: 1,881*10²⁵ молекул

Дано:

m(O2) = 1 кг

N(O2)-?

Объяснение:

М(О2) = 32 г/моль = 0,032 кг/моль

n(O2) = m(O2)/M(O2) = 1 кг/0,032 кг/моль = 31,25 моль

N(A) = 6,02*10²³ моль⁻¹

N(O2) = n(O2)*N(A) = 31,25 моль*6,02*10²³ моль⁻¹ = 1,881*10²⁵ молекул