У воді об'ємом 0,3 л розчинили 100 мл етанолу, густина якого 0,8 г/мл. Обчисліть масову частку

спирту в одержаному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Подугорова Ангелина.

Ответ:

21%

Объяснение:

m(C2H5OH)=100*0.8=80 грамм

m(Sol)=80+300=380 грамм

W(C2H5OH)=80/380=0.21 - 21 %