Помогите срочно,умоляю Масова частка Нітрогену в сполуці з Оксигеном становить 26 %. Визначте

формулу цієї сполуки, знаючи, що її відносна молекулярна маса – 108.

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Дима.

Ответ:

N205

Объяснение:

w(N)=26%

m=108

108-100%

x-26%

108*26/100=28 - N

108-28=80 - O

28/14=2

80/16=5