Обчисліть число молекул фтору, якщо його об’єм 8,96 л (н.у.).


Ответы на вопрос

Отвечает Даутова Назгуль.

Объяснение:

n=8,96/22,4=0,4моль

N=6,02*10^23*0,4=2,408*10^23 мол