змішане змішали 70 г і 25% розчину хлоридної кислоти і 50 г 15% розчин цієї кислоти яка масова

частина кислоти в добутому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

Ответ:

чо за фигня? .....

Объяснение:

Отвечает Радюк Саша.

Ответ:

Для знаходження масової частки кислоти в добутому розчині, спочатку знайдемо масу кислоти з кожного з вихідних розчинів, а потім знайдемо загальну масу кислоти в добутому розчині і відсоток.

1. Для першого розчину (70 г, 25% розчин):

Маса кислоти = 25% від 70 г = 0.25 * 70 г = 17.5 г.

2. Для другого розчину (50 г, 15% розчин):

Маса кислоти = 15% від 50 г = 0.15 * 50 г = 7.5 г.

3. Знайдемо загальну масу кислоти в добутому розчині:

Маса кислоти = 17.5 г (від першого розчину) + 7.5 г (від другого розчину) = 25 г.

4. Знайдемо масову частку кислоти в добутому розчині:

Масова частина кислоти = (маса кислоти / загальна маса розчину) * 100%

Масова частина кислоти = (25 г / (70 г + 50 г)) * 100% = (25 г / 120 г) * 100% ≈ 20.83%.

Отже, масова частина кислоти в добутому розчині приблизно дорівнює 20.83%.