Установіть послідовність речовин за збільшеннямїхніх молекулярних мас: CO2, Al2O3,BaCl2,Na2S


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанок Екатерина.

Ответ:

Mr[CO2] = Ar[C] + Ar[O] * 2 = 12 + 16 * 2 = 44

Mr[Na2S] = Ar[Na] * 2 + Ar[S] = 23 * 2 + 32 = 78

Mr[Al2O3] = Ar[Al] * 2 + Ar[O] * 3 = 27 * 2 + 16 * 3 = 102

Mr[BaCl2] = Ar[Ba] + Ar[Cl] * 2 = 137 + 35 * 2 = 208

Объяснение: