Допоможіть! 11 класс Під час реакції купрум (2) оксиду з воднем було отримано 12,8 г міді.

Відносний вихід продукту склав 94%. Обчислити массу взятого оксиду міді.

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Ваня.

Ответ:

17г

Объяснение:

m(теор) Сu=m(практ) Сu:n*100%=12.8:94%*100%=13.62г

CuO+H2=Cu+H2O

mСu=13.62*80/64=17г