Визначте в періодичній системі елемент вищий оксид якого має валентність більше за 4 та відносну

молекулярну масу історичність у на одиниці a)94 b)102 доведіть що існує лише одна правильна відповідь у кожному випадку.

Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.

а) Калій

Четверта група : 94 - 32 = 62 г/моль - нема такого елемента в четвертій групі

Третя група: (94-48)/2 = 23 г/моль - нема такого елемента в третій групі

Друга група: 94 - 16= 76 г/моль - нема такого елемента в другій групі.

Перша група: (94-16) / 2 = 39 г/моль - Калій