Із 5 кг 20%-вого розчину при охолодженні виділилося 500 г солі. Чому дорівнює відсоткова

концентрація солі охолодженого розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Скареднова Ксюша.

Відповідь:

5кг=5000г

m1(солі)=5000*20/100=1000г

m2(солі)=1000-500=500г

m(розчину)=5000-500=4500г

w=500*100/4500=11,1%

Пояснення: