Виведіть молекулярну формулу речовини, якщо відомо, що Вуглеводень містить у своєму складі

Карбон, масова частка якого становить 80% і Гідроген. Відносна густина вуглеводню за гелієм дорівнює 7,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

Для визначення молекулярної формули речовини, необхідно знати склад і відносні маси атомів у молекулі.

Для визначення молекулярної формули речовини, необхідно знати склад і відносні маси атомів у молекулі.За умовою, вуглеводень містить Карбон (С) і Гідроген (H). Масова частка Карбону становить 80%, тому можна припустити, що масова частка Гідрогену складає 20%.

Для визначення молекулярної формули речовини, необхідно знати склад і відносні маси атомів у молекулі.За умовою, вуглеводень містить Карбон (С) і Гідроген (H). Масова частка Карбону становить 80%, тому можна припустити, що масова частка Гідрогену складає 20%.Далі, відносна густина вуглеводню за гелієм дорівнює 7,5. Відносна густина речовини визначається як відношення її густини до густини гелію, який має атомну масу 4 г/моль. Тому, відносна густина вуглеводню може бути використана для визначення його молярної маси.

Для визначення молекулярної формули речовини, необхідно знати склад і відносні маси атомів у молекулі.За умовою, вуглеводень містить Карбон (С) і Гідроген (H). Масова частка Карбону становить 80%, тому можна припустити, що масова частка Гідрогену складає 20%.Далі, відносна густина вуглеводню за гелієм дорівнює 7,5. Відносна густина речовини визначається як відношення її густини до густини гелію, який має атомну масу 4 г/моль. Тому, відносна густина вуглеводню може бути використана для визначення його молярної маси.Відносна густина вуглеводню = (молярна маса вуглеводню) / (молярна маса гелію)

Для визначення молекулярної формули речовини, необхідно знати склад і відносні маси атомів у молекулі.За умовою, вуглеводень містить Карбон (С) і Гідроген (H). Масова частка Карбону становить 80%, тому можна припустити, що масова частка Гідрогену складає 20%.Далі, відносна густина вуглеводню за гелієм дорівнює 7,5. Відносна густина речовини визначається як відношення її густини до густини гелію, який має атомну масу 4 г/моль. Тому, відносна густина вуглеводню може бути використана для визначення його молярної маси.Відносна густина вуглеводню = (молярна маса вуглеводню) / (молярна маса гелію)7,5 = (молярна маса вуглеводню) / 4

Для визначення молекулярної формули речовини, необхідно знати склад і відносні маси атомів у молекулі.За умовою, вуглеводень містить Карбон (С) і Гідроген (H). Масова частка Карбону становить 80%, тому можна припустити, що масова частка Гідрогену складає 20%.Далі, відносна густина вуглеводню за гелієм дорівнює 7,5. Відносна густина речовини визначається як відношення її густини до густини гелію, який має атомну масу 4 г/моль. Тому, відносна густина вуглеводню може бути використана для визначення його молярної маси.Відносна густина вуглеводню = (молярна маса вуглеводню) / (молярна маса гелію)7,5 = (молярна маса вуглеводню) / 4Звідси, молярна маса вуглеводню = 7,5 * 4 = 30 г/моль.

Для визначення молекулярної формули речовини, необхідно знати склад і відносні маси атомів у молекулі.За умовою, вуглеводень містить Карбон (С) і Гідроген (H). Масова частка Карбону становить 80%, тому можна припустити, що масова частка Гідрогену складає 20%.Далі, відносна густина вуглеводню за гелієм дорівнює 7,5. Відносна густина речовини визначається як відношення її густини до густини гелію, який має атомну масу 4 г/моль. Тому, відносна густина вуглеводню може бути використана для визначення його молярної маси.Відносна густина вуглеводню = (молярна маса вуглеводню) / (молярна маса гелію)7,5 = (молярна маса вуглеводню) / 4Звідси, молярна маса вуглеводню = 7,5 * 4 = 30 г/моль.Таким чином, молекулярна формула вуглеводню буде CH2, оскільки молярна маса його складових (Карбону і Гідрогену) дорівнює 12 г/моль і 1 г/моль відповідно.

Отвечает Гомулькин Никита.

Дано:

ω(C) = 80%

D He(CxHy) = 7,5

Знайти:

CxHy - ?

Розв'язання:

1) M(CxHy) = D He(CxHy) * M(He) = 7,5 * 4 = 30 г/моль;

2) ω(H) = 100% - ω(C) = 100% - 80% = 20%;

3) N(C) = (ω(C) * Mr(CxHy)) / (Ar(C) * 100%) = (80% * 30) / (12 * 100%) = 2;

4) N(H) = (ω(H) * Mr(CxHy)) / (Ar(H) * 100%) = (20% * 30) / (1 * 100%) = 6;

5) C2H6 - етан.

Відповідь: Невідома речовина - C2H6 - етан.