Визначте кількість речовини вуглекислого газу, в якій містяться : а) 3,01 · 1023 молекул; б)

12,04 · 1023 атомів Оксигену.​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Полина.

Відповідь:а) n=3,01*10 23 /6,02*10 23 =0,5 моль

б)n=12,04*10 23 / 6,03*10 23= 2моль

Пояснення:ф-ла:n=N/N A