Визначити масу солі і води в розчині масою 500 г у масовою частиною речовини 5% срочно!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Теленченко Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 500 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 5% * 500 г / 100% = 25 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 500 -25 = 475 г