Випарили 1 кг розчину з масовою часткою солі 15%. скільки сухої солі утворилося


Ответы на вопрос

Отвечает Тареев Леша.

Ответ:625кг

Объяснение:

Отвечает Цимбалюк Софія.

Ответ:

150 г

Объяснение:

1 кг= 1000 г

W= m(р.р.)/ m(р.ну)

15%= х/1000

15/100=x/1000

x=150г

За умови якщо випарувалася вся сіль