9. Складіть молекулярне рiвняння, що відповідає такому йонно-молекулярному рiвнянню Zn2++ 2OH-

Zn(OH):1 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

ZnCl₃ + 2KOH = Zn(OH)₂↓ + 2KCl

Zn²⁺ + 2Cl⁻+ 2K⁺ + 2OH⁻ = Zn(OH)₂↓ + 2K⁺ + 2Cl⁻

Zn²⁺ + 2OH⁻ = Zn(OH)₂↓