ДОПОМОЖІТЬ! ДАЮ 80 БАЛІВ!9 клас Складіть молекулярне рівняння, що відповідає такому

йонно-молекулярному рівнянню:H 2 S + 2OH - = S+ 2H 2 O

Ответы на вопрос

Отвечает Степкин Артем.

Ответ:

Объяснение:

H₂S + 2NaOH = Na₂S + 2H₂O

H₂S+ 2Na⁺ + 2OH⁻ = 2Na⁺ + S²⁻ + 2H₂O

H₂S + 2OH⁻ = S²⁻ + 2H₂O