Складіть молекулярне рівняння, що відповідає такому йонно-молекулярному рівнянню: H2S + 2OH- =

S2- + 2H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Яна.

Ответ:

HCl + NaOH = NaCl + H2O

H(+) + Cl(-) + Na(+)+ OH(-) = Na(+) + Cl(-) + H2O

H(+) + OH(-) = H2O

Na2SO3 + 2HCl = 2NaCl + SO2 + H2O

2Na(+) + SO3(2-) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2Na(+) + 2Cl(-) + SO2 + H2O

SO3(2-) + 2H(+) = SO2 + H2O

H2S + 2NaOH = Na2S + 2H2O

H2S+ 2Na(+) + 2OH(-) = 2Na(+) + S(2-) + 2H2O

H2S + 2OH(-) = S(2-) + 2H2O

Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O

Zn(OH)2 + 2H(+) + 2Cl(-) = Zn(2+) + 2Cl(-) + 2H2O

Zn(OH)2 + 2H(+) = Zn(2+) + 2H2O