Допоможіть, будь ласка Є 280г розчину калій хлориду з масовою часткою розчиненоїречовини 20%. До

розчину додали 20г калій хлориду. Яка масовачастка розчиненої речовини в новоутвореному розчині,​

Ответы на вопрос

Отвечает Грицук Митя.

Відповідь:

m1(р-ну)=280г

w1=20%

m1(солі)=20г

w2-?

m2(солі)=280*20/100=56г

m0(солі)=56+20=76г

m2(р-ну)=280+20=300г

w2=m(солі)*100/m2(р-ну)=76*100/300=25,3%

Пояснення: