Li2CO3 + H2SO4 = ZnSO4 + BaCl2 = KOH + HNO3 = NaOH + KBr = Написати обернена чи необернена

реакція і чому.​

Ответы на вопрос

Отвечает Амангельдиев Елдар.

Ответ:

Ось обернені та необернені реакції для заданих реакцій:

1. Li2CO3 + H2SO4 = Li2SO4 + H2CO3

Ця реакція необернена, оскільки продукти реакції (Li2SO4 та H2CO3) не можуть в легкий спосіб перетворитися назад у реагенти (Li2CO3 та H2SO4).

2. ZnSO4 + BaCl2 = BaSO4 + ZnCl2

Ця реакція також є необерненою, оскільки продукти реакції (BaSO4 та ZnCl2) не можуть бути легко перетворені назад у реагенти (ZnSO4 та BaCl2).

3. KOH + HNO3 = KNO3 + H2O

Ця реакція необернена, оскільки продукти реакції (KNO3 та H2O) не можуть бути легко перетворені назад у реагенти (KOH та HNO3).

4. NaOH + KBr = NaBr + KOH

Ця реакція також є необерненою, оскільки продукти реакції (NaBr та KOH) не можуть бути легко перетворені назад у реагенти (NaOH та KBr).