2) Знайдіть помилки та виставте мені оцінку по 11-бальній системі. a) CaO +2HCl= CaCl +H2O б) SO3 +

H2O=H2SO3 в) CuSO4 +2KOH=Cu(OH)2+K2SO4 г) 6КОН +Р205=2K3PO4 +H2O д) 2Fe(OH)3--->FeO+3H2O e) 2Н3РО4 +3 Ba(OH)2=Ba3(PO4)2+H2​

Ответы на вопрос

Отвечает Nagimov Esengazy.

Відповідь:

a) CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

Помилка: неправильна формула для кальцію хлориду. Правильна формула: CaCl2.

Оцінка: 10/11

b) SO3 + H2O = H2SO3

Помилки немає.

Оцінка: 11/11

c) CuSO4 + 2KOH = Cu(OH)2 + K2SO4

Помилки немає.

Оцінка: 11/11

d) 6КОН + Р205 = 2K3PO4 + H2O

Помилка: неправильна формула для фосфату калію. Правильна формула: K3PO4.

Оцінка: 10/11

e) 2Н3РО4 + 3Ba(OH)2 = Ba3(PO4)2 + 6H2O

Помилки немає.

Оцінка: 11/11