Елемент знаходиться в ІVгрупі , масова частка якого у вищому оксиді дорівнює 78,77 %. Знайдіть

елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

Объяснение:

Вищий оксид елементів ІVгрупи : EO₂

Молярна маса сскладає: М = Аr(Е) + 2Аr(О) = Аr(Е) + 32

Масова частка Оксигену в цьому оксиді сскладає 21,23 %:  

Ar(Е)=Ar(2O)/ω%(О) * 100% - 32

Ar(Е) =(16 * 2)/ 21,23 % * 100% - 32 = 32/21,23 % * 100% - 32 = 119

Цей елемент - Станум (Sn)