Варіант № 7 1. До 40 г 10%-го розчину сульфітної кислоти додали 20г води. Як змінилася масова

частка розчиненої речовини ? 2. Визначити масу солі, що утвориться в результаті взаємодії ортофосфатної кислоти 3 70 г 5%-го розчину кальцій гідроксиду. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Калмыков Вася.

Відповідь:

1)50% змінилась на 40%

2) mр.р= mр-ну×w

mсолі= 70×5=350 г солі

Пояснення:

з 1 завданням не впевнена чи правильно