Обчислітьвiдносну молекулярну масу речовини, якщо відносна густина його за воднем 16.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жилина Кристина.

Ответ:

DH2(O2)= Mr (O2)/ Mr(H2)

Mr(O2)= D* Mr(H2)= 16*2= 32

Пожалуйста лучший ответ