до 200г 10% розчину солі додали ще 50г солі . Яка масова частка солі у новому розчині будьласка з

дано​

Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 200 г

w₁(солі) = 10% або 0,1

m₂(солі) = 50 г

Найти:  w₂(солі) -?

1. Обчислимо масу солі, яка необхідна для виготовлення  розчину

m₁(солі) = m₁(р-ну)  * w₁(солі) = 200 * 0,1 = 20 г

2. Вичислимо масу розчину:

m₂(р-ну) = m₁(р-ну) + m₂(солі)  = 200 + 50 = 250 г

3. Обчислимо масу солі:

m₃(солі) = m₁(солі) + m₂(солі) = 20 + 50 = 70 г

4. Знайдемо масову частку  солі в утвореному розчині:

w₂(солі) = m(солі)/m₂(р-ну) * 100% = 70/250 * 100% = 28%