B 1. Төменде келтірілген сұлбаға сәйкес реакция теңдеулерін жазындар. Fe → FeCl, → Fe(OH), → FeO

→ Fe а) тотығу-тотықсыздану реакцияларына сәйкес электрондык теңдеулерін жазып, теңестіріңдер. ә) ерітіндіде жүретін реакциялардын молекулалык тендер 35бал берем

Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.

Ответ:

1)Fe+2HCl=FeCl2 +H2

2)FeCl2 +2NaOH=Fe(OH)2+2NaCl

3)Fe(OH)2=FeO+H2O

4)2FeO=2Fe+O2

Объяснение: