У якій речовині масова частка Оксигену більша - у сульфур (IV) оксиді чи карбон (IV) оксиді?

Зробіть необхідні розрахунки. СРОЧНОООООООООО ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕ химия

Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Оксид сірки (IV): SO2

Молекулярна маса

Mr(SO2)=32+16*2=64;

Масова частка кисню:

w(O) = 32*100%/

64 = 50%

Оксид азоту (IV): NO2

Молекулярна маса Mr(NO2)= 14+16*2=48;

Масова частка кисню w (O) = 32*100/

48=67%

В оксиді азоту масова частка кисню більше.