Розрахуйте масові частки елементів у сполуці KNO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Блиновских Настя.

   Калій (K): 38,67%

   Азот (N): 13,87%

   Кисень (O): 47,46%

Отвечает Байжомартов Ерлан.

Mr(KNO₃)=39+14+16×3=101

ω(K)=\frac{Ar(K)*n}{Mr(KNO_{3})}×100%=\frac{39*1}{101}×100%≈39%

ω(N)=\frac{Ar(N)*n}{Mr(KNO_{3})}×100%=\frac{14*1}{101}×100%≈14%

ω(O)=\frac{Ar(O)*n}{Mr(KNO_{3})}×100%=\frac{16*3}{101}×100%≈47%