Масові частки елементів у складі органічної речовини: Карбон 84,375% і Гідроген. Відносна густина

парів цієї речовини за карбон(IV) оксидом 2,91. Знайдіть молекулярну формулу​

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(C) = 84,375% або 0,84375

D(СО2) = 2,91

Найти: СxHy -?

w(H) = 100% - w(C) = 100% - 84,375 = 15,625% або 0,15625

Знайдемо відносну молекулярну масу невідомої речовини:

М(СxHy) = D(СО2) * М(СО2) = 2,91 * 44 = 128г/моль

Знайдемо кількість речовин у сполуці першого вуглеводню:

n(C) = w(C) *М(СxHy) /М(С) = 0,84375 * 128/12 = 9 моль

n(H) = w(Н) *М(СxHy) /М(Н) = 0,15625 * 128/1 = 20 моль

С : Н = 9 : 20

Молекулярна формула першого вуглеводню : С9Н20 - нонан

Отвечает Михайлов Андрей.

Ответ:

М = D (СО2) М (СО2) = 2,91 х 44 = 128 г/

моль

W (C) = 84,375/12 = 7 → 1

W (H) = 15,625 / 1 = 15,625 +2

Отже, формула - С9Н20.