Обчислити масу КОН необіхного для нейтралізації хлоридної кислоти 73 г за масовою часткою НСl 10%


Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Ответ:

11.2г КОН

Объяснение:

KOH + HCL = KCL + H2O

m(HCl)=mрозч•w=73•0.1=7.3г

Молекулярная масса КОН 56г/моль Молекулярная масса HCL 36.5г/моль

хг КОН 7.3гHCL

56г/мольКОН 36.5г/мольHCL

х=(7.3*56)/36.5= 11.2г КОН