Контрольна робота!!! 9 клас, допоможіть 1.До 130 грам води додали 20 грам солі. Яка масова частка

солі у добутому розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Роман.

Ответ:

20/(130+20)=20/150=2/15