Де більше міститься молекул: в азоті масою 14 г чи об'ємом 14 л (н. у.)? У скільки разів?

ПОЖАЛУЙСТА ЗАДАЧЕЙ С ДАНО И Т. Д. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Будиева Каруна.

Ответ:

V =14 (л) n=V/Vm, где Vm - объем газа при н.у. =22.4 (л/моль) n=14/22.4=0.63 (моль) N=Na*n, где Na - число Авогадро = 6.02*10^23 (молекул/моль) N=6.02*10^23*0.63 = 3.79*10^23 (молекул) В 14 г больше молекул в 1,59 раза.