Обчисліть масову частку всіх елементів у сполуці Ca(No3)2 помоготе​


Ответы на вопрос

Отвечает Гембель Соня.

Ответ:

Объяснение:

Ca(NO3)2

Mr(Ca(NO3)2) =Ar(Ca) + 2×(Ar(N) +3×Ar(O))=40+2×(14+3×16)=164

ω(Ca)=Ar(Ca)/Mr(Ca(NO3)2) =40/164=0,244×100%=24,4%

ω(N)=2×Ar(N)/Mr(Ca(NO3)2)=2×14/164=0,171×100%=17,1%

ω(O)=6×Ar(O)/Mr(Ca(NO3)2)=6×16/164=0,585×100%=58,5%

Відповідь: ω(Ca)=24,4% ; ω(N)=17,1%; ω(O)=58,5%