Обчислити масу солі і води які потрібно взяти для того щоб приготувати 300г 5% кухонної солі​


Ответы на вопрос

Отвечает Токтасынов Алмат.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=300 г

ω(солі)=5% = 0,05

--------------------

m(солі) -?

m(води)-?

Розв*язок:

Обчислюємо масу кухоної солі в розчині:

m(солі)  = ω(солі)× m(р-ну) =0,05×300г=15 г

Обчислюємо масу води:

m(води)  = m(р-ну) - m(солі) = 300г - 15г=285 г

Відповідь: для приготування розчину масою 300 г необхідно 15 г кухонної солі та 285 г води.