Яка маса міді і який об'єм кисню має пропагувати щоб утворився оксид купруму масою 4г?​


Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

   Х г                  Х л                           4 г

  2Cu        +        O2       =                 2CuO

n=2 моль              n=1 моль             n=2 моль

М=64 г/моль    Vm=22,4 л/моль    М = 80 г/моль

m=128 г              V =22,4 л/моль     m=160 г

Х г   Cu    -    4 г   CuO

128 г Cu   -   160 г  CuO

m(Cu) = 128 * 4 / 160 =3,2  г

Х л  О2    -   4 г   CuO

22,4 л  О2 -  160 г  CuO

V(O2) = 22,4 * 4 / 160 =0,56 л