У воді розчинили суміш калій хлориду і магній хлориду масою 105,8 г. До одержан ного розчину

додали розчин лугу, в якому містилась достатня кількість натрій гід-роксиду. Вилав осад масою 46,4 г. Обчисліть масову частку калій хлориду в сумішісолей​

Ответы на вопрос

Отвечает Платонов Иван.

Объяснение:

MgCl2+2NaOH=Mg(OH)2↓+2NaCl

KCl+NaOH ≠

n(Mg(OH)2)=m(Mg(OH)2)/M(Mg(OH)2)=46,4г/58 г/моль=0,8 моль

m(MgCl2)=n(MgCl2)*M(MgCl2)=0,8 моль*95 г/моль=76г

m(KCl)=m(смеси)-m(MgCl2)=105,8г - 76г=29,8 г

W(KCl)=m(KCl)/m(смеси)*100%=28,17%

Ответ: Массовая доля хлорида калия в смеси солей составляет 28,17%