Обчислити масову частку солі в розчині масою 120 г з масою солі 20г. (1,5)


Ответы на вопрос

Отвечает Никитский Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 120 г

m(в-ва) = 20 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)   *100% =20 / 120  *100% =17%