Будь-ласка До розчину 750 г із масовою часткою розчиненої речовини 50% долили воду масою 250 г

обчисліть масову частку солі розчинено в розчині після розбавлення​

Ответы на вопрос

Отвечает Губанова Таисия.

Дано:

m(р-ну) — 750 г

W(реч) — 50%

m(Н²О) — 250 г

W(реч) — ?

Розв'язання:

m(реч) = W(реч) • m(р-ну) = 0.5 • 750= 375 г

750 + 250 = 1000 г m нового р-ну

W(реч) = m(реч)/m(р-ну) • 100% = 375/1000 • 100% = 37,5 %