17. Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення:

Zn-ZnO-Zn(NO3)2-ZnO-Zn(OH)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Баландин Никита.

Ответ:

Объяснение:

2Zn + O₂ = 2ZnO

ZnO + 2HNO₃ = Zn(NO₃)₂ + H₂O

2Zn(NO₃)₂ =t°C= 2ZnO + 4NO₂ + O₂↑ (t=300-500°C)

ZnO + H₂O = Zn(OH)₂