40,32 г розчину лугу з масовою часткою калій гідроксиду 25% витратили на нейтралізацію 18,54 г

амінокислоти. Установіть формулу а-амінокислоти, дайте її назву​

Ответы на вопрос

Отвечает Берликов Дамир.

Ответ:

Формулу напишеш сама, назва- а-амінобутанова кислота

Объяснение:

m(KOH)= 1/4 m(розч.)

m(KOH)= 10,08 г.

10,08г 18,54г

KOH+ а-амінокислота=H20+....

56г/моль. х г/моль

х= (56*18,54)/10,08= 103 г/моль

Звідси викидаєш вагу СООН і Н2N, залишається певна вага тих частинок, що залишилися (СН2)

Можеш зразу написати, що 103 г/моль має така речовина, як а-амінобутанова кислота.