СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА Написати рівняння реакцій, урівняти: 1) натрій сульфат + барій хлорид = 2)

купрум (ІІ)хлорид + калій гідроксид = 3) цинк + ферум (ІІ) сульфат = 4) калій хлорид +аргентум нітрат = 5) кальцій карбонат + хлоридна кислота =

Ответы на вопрос

Отвечает Ромайская Ангелина.

Ответ:

Na2SO4+BaCl2=2NaCl + BaSO4

CuCl2 + 2KOH = Cu(OH)2 + 2KCl

Zn + FeSO4= ZnSO4 + Fe

KCl + AgNO3 = KNO3 + AgCl

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2CO3(CO2+H2O)