Напишіть, використовуючи формули, схему генетичних зв'язків і рівняння відповідних реакцій: а)

натрій хлорид>хлоридна кислота>купрум(2) хлорид>купрум(2)гідроксид>купрум(2)оксид>купрум(2)нітрат; б) ферум>ферум(2) сульфат>ферум(2)гідроксид>ферум(2) оксид>ферум(2) хлорид; в) сірка>сульфур(4)оксид>сульфур(6) оксид>сульфатна кислота>купрум(2) сульфат(2-ма способами). г) кальцій>кальцій оксид>кальцій гідроксид>кальцій карбонат(4) > натрій карбонат. Будь ласка у мене з хімії 3, на силу тяну(по 5 бальній системі) зробіть будь ласка. Пж! Дякую за розуміння!

Ответы на вопрос

Отвечает Огарков Саша.
Ответ смотри на фотографии.


Отвечает Николаев Валентин.
а) натрий хлорид>хлоридная кислота>купрум(2) хлорид>купрум(2)гидроксид>купрум(2)оксид>купрум(2)нитрат;
2NaCl + H2SO4 = Na2SO4 + 2HCl
CuO + 2HCl = CuCl2 + H2O
CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl
Cu(OH)2 =t= CuO + H2O
CuO + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + H2O
б) феррум>феррум(2) сульфат>ферум(2)гидроксид>ферум(2) оксид>ферум(2) хлорид;
Fe + H2SO4 = FeSO4 + H2
FeSO4 + 2KOH = Fe(OH)2 + K2SO4
Fe(OH)2 =t= FeO + H2O
FeO + 2HCl = FeCl2 + H2O
в) сера>сульфур(4)оксид>сульфур(6) оксид>сульфатная кислота>купрум(2) сульфат(2-мя способами).
S+O2 = SO2
2SO2 + O2 = 2SO3
SO3+H2O = H2SO4
1 способ СuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O
2способ Cu(OH)2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O

г) кальций>кальций оксид>кальций гидроокись>кальция карбонат(4) > натрий карбонат. 
2Ca + O2 = 2CaO
CaO + H2O = Ca(OH)2
Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O
Na2S + CaCO3 = Na2CO3 + CaS (при t= 1200°С)