У воді масою 350 г розчинили кислоту масою 50 г. Знайдіть масову частку речовини в розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Деревянчук Оля.

Ответ:12,5%

Объяснение:

m(р-ра)=m(H2O)+m(к-ты)

m(р-ра)=350+50+400г

W=m(в-ва)/m(р-ра)*100

W=50/400*100=12,5%

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

Масова частка кислоти в розчині – 12,5%

Объяснение:

350 + 50 = 400 \text{(г) – маса розчину } \\ 50 \div 400=0.125=12.5\% \text{ – масова частка кислоти в розчині}