Яка маса оксигену міститься в 250 г води ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Калачёв Егор.

Ответ:

222г

Объяснение:

Дано :

m(води) - 250г

Знайти m(0²)

Mr(H²O) - 18

w(O) - 16:18*100% = 0,888888889

m(O)=w(O)*m(води)

m(O)= 0,888888889*250г= 222г(O)

Вроде правильно)

Отвечает Квочка Саша.

Ответ:

Дано: m(H2O)= 250 г.

Знайти: m(O2)-?

Объяснение:

Mr(Н2О)=2•Ar(Н)+Ar(O)=2•1+16=18

Обчислимо масову частку Оксигену у воді (Н2О) за формулою:

ω=Ar/Mr; ω(О)=Ar(О)/Mr(Н2О)

ω(О)=16/18=0,8889

Обчислимо масу Оксигену.

ω=mреч./mрозч.; ω(О)=m(О)/m(Н2О)  

m(О)=ω(О)•m(Н2О)

m(О)=0,8889•250 г=222,225 г.

Відповідь: m(О)= 222,225 г.