Визначте масу розчину що містить 65г солі, якщо масова частка солі у розчині становить 13%


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Антон.

Ответ:

500 г

Объяснение:

m(р-ну)=m(p.p.)/W(p.p.)

W(p.p.)=13%=0,13

m(p-ну)=65/0,13=500 г