Визначити кількість речовини сульфатної кислоти масою 196г8 клас​


Ответы на вопрос

Отвечает Чумаков Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2SO4) = 196 г

М(H2SO4) = 98 г/моль

Найти

n(H2SO4)

n(H2SO4) = m / М = 196 / 98 =2 моль