Який об'єм водню за нормальних умов виділиться внаслідок взаємодії заліза маса якого становить 16,8

г і сульфатною кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Відповідь:

Дано: 2Fe + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 3H2

m(Fe) = 16,8г. n(Fe)= m/M = 16.8/56=0.3 моль

Vm = 22,4 л/моль M(Fe)= 56 г/моль

V(H2) -? 0.3/2=x/3 x=0.45 моль

V(H2)=Vm*n=0.45*22.4=10.08 м3

Ответ:10,08 м3