Срочно!!! зарание спасибо! Напишіть рівняння можливих реакцій за якими можна здійснити такі

перетворення: А) КОН ------------------- Мg(OH)2 Б)Fe(OH)3 -------------- Fe(NO3)3 В) Zn(OH)2 ----------------ZnO ---------- ZnCO3

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Аиша.

Ответ:

Объяснение:

a) 2KOH +MgSO4 = Mg(OH)2 + K2SO4

б)  Fe(OH)3 + 3HNO3 = Fe(NO3)3 + 3H2O

в)  Zn(OH)2 =t°= ZnO + H2O (Реакція термічного розкладання гідроксиду цинку, протікає при температурі 100-250 ° C)

    ZnO+CO2=ZnCO3