У воді масою 147г розчинили 3г. Обчисліть масову частку розчиненої речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Тортов Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 147 г

m(в-ва) = 3 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 3 + 147 = 150 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 3 / 150  *100% =2%