Розрахувати масові частки елементів в речовині Cu(NO3)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Елисеева Настя.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Cu(NO3)2) = 64 + 14*2 + 16*6 =188

W(Cu) = Ar(Cu) *n / Mr(Cu(NO3)2  *100% = 64*1 / 188  *100% =34%

W(N) = Ar(N) *n / Mr(Cu(NO3)2)  *100% = 14*2 / 188  *100% =15%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Cu(NO3)2  *100% = 16*6 / 188  *100% = 51%