Яка кількість речовини та маса амоніаку об'ємом 5,6л (н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(NH3) =5,6 л

Vm=22,4 л/моль

М(NH3) =17 г/моль

Найти

n(NH3)

m(NH3)

n(NH3) = V(NH3) / Vm = 5,6 л / 22,4 л/моль =0,25 моль

m(NH3) = n * M = 0,25 моль * 17 г/моль =4,25 г