обчислити молярну масу газу х, якщо відносна густина його за вуглекислим газом дорівнює 0.636 .до

поможіть ​ будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Ариасеп Александр.

Ответ:Д СО2(газа)=М(газа)/М(СО2),отсюда

М(газа)=ДСО2(газа)*М(СО2)=0,636*44г/моль=27,984г/моль

Объяснение: